IRENE MULDER

Ambassadeur sinds: januari 2025
Wijk: Transwijk
Beroep:
Product innovatie & assortiment manager bij BitesWeLove





Wie ben ik?
Hoi, mijn naam is Irene! Ik ben geboren in Hoograven, opgegroeid in Nieuwegein en heb daarna een fijne studententijd gehad in Wageningen waar mijn interesse voor voedsel gegroeid is. Lekker eten word ik heel blij van, maar ook wil ik in mijn werk bijdragen aan het verbeteren van ons voedselsysteem omdat ik geloof dat het duurzamer, gezonder en eerlijker kan! Momenteel probeer ik als productontwikkelaar bij BitesWeLove je favoriete snack te vervangen met een vegan en gezondere variant. Snacken voor je werk.., bestaat er iets leukers? Verder ben ik het liefst buiten te vinden: wandelend, of gewoon lekker met koffie in de zon. Maar binnen kan ik ook genieten van salsa en bachata dansen, een goed boek lezen op de bank of een film kijken in één van de Utrechtse filmtheaters.

Waarom ben ik ambassadeur van Utrecht?
Als klein meisje zat ik al met mijn seizoenskaart naast mijn vader op de tribunes in het Galgenwaard. En nog steeds voel ik trots als ik zie hoe de club zich nu omhoog werkt. Dat gevoel komt ook op als ik vanaf de Vismarkt plots de verlichte Dom zie stralen, of wanneer ik lees hoe Utrechters sociaal en bewust kiezen tijdens de verkiezingen. Ik maak me zorgen over de toekomst, en ik geloof dat juist lokale verbondenheid de sleutel is om vertrouwen en hoop te houden—vooral bij jonge mensen. Ook heb ik een tijdje in een andere stad gewoond waar ik niet helemaal kon aarden, waardoor ik nu begrijp hoe belangrijk het is om je verbonden te voelen met je woonomgeving. Daarom wil ik graag op lokaal niveau iets betekenen voor Utrechtse jongeren en positiviteit verspreiden in de stad.

Wat moet iedereen in Utrecht gezien of bezocht hebben?
Laat je verrassen! Loop naar je dichtbijzijnde halte, neem de eerstvolgende bus of tram, stap ergens uit waar je de buurt niet kent en loop terug naar huis. Ondanks dat ik al op 3 plekken in Utrecht Zuid heb gewoond, heb ik op deze manier toch ook alle andere wijken ontdekt. Ik loop altijd met mijn ereader in mijn zak zodat ik ergens een koffie-lees pauze kan houden.  Mijn favorieten: het café boven in Broeze met uitzicht over De Oudegracht, de Utrechtse Boekenbar bij Vaartsche Rijn, of de vegan bakkerij Kluts bij het Domplein (maar hier moet er dan wel een gebakje bij….).

WIJ ZETTEN OOK VETTE PROJECTEN OP!

STADSAMBASSADEURS VAN UTREG